Szanowni Klienci,
zapłaty za wybrany towar można dokonać na kilka sposobów:

1. Przedpłata na konto
Po wybraniu tej opcji zapłaty, po dokonaniu zakupów w naszym sklepie otrzymacie Państwo e-mail z serwera potwierdzający złożenie zamówienia, a potem mail akceptujący zamówienie – oba maile zawierają dane do przelewu:

Victus Sp.J.
01-301 Warszawa, ul. Połczyńska 93
ING: 62 1050 1025 1000 0023 3341 1573

Przelewu można dokonać w formie tradycyjnej (druczek na poczcie) lub szybciej – przelew online. W tytule przelewu wystarczy umieścić numer zamówienia. Jeśli chcecie Państwo przyspieszyć proces realizacji zamówienia – prosimy o przesłanie bankowego potwierdzenia przelewu.

2. Płatności elektroniczne – szybki przelew online
Po wybraniu tej opcji, po dokonaniu zakupów w naszym sklepie, na ostatniej stronie z potwierdzeniem dokonania zakupu pojawi się link do automatycznego, szybkiego przelewu online poprzez platformę PRZELEWY24- lidera przelewów elektronicznych. Po kliknięciu w link strona przeniesie Państwa na stronę Państwa banku, gdzie będziecie mogli Państwo w prosty sposób zapłacić za zakupy. Po dokonaniu płatności nasz system dostaje od razu informację o dokonanym przelewie, stąd też ta metoda jest najszybsza.

Płatności można dokonać poprzez e-przelewy, e-transfery i karty płatnicze. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

3. Pobranie – u kuriera / w paczkomacie
Do wyboru mają Państwo także możliwość zapłaty za zakupy bezpośrednio kurierowi, bądź w paczkomacie. Jest to również szybki sposób na otrzymanie paczki, gdyż nie ma czasu oczekiwania na zaksięgowanie przelewu.