Coffe right

Espressivo – od tego włoskiego przymiotnika, oznaczającego wyrazisty, wyraźny, wywodzi się nazwa kawy espresso. Popularna nie tylko we Włoszech i Hiszpanii, ale również w Argentynie i całej Europie Południowej i USA, wciąż zyskuje na wartości. Kawa włoska Parana to wyśmienita kawa do espresso, idealna dla każdego miłośnika tego smaku. Espresso z mlekiem to jednak już wyśmienite latte czy cappuccino, więc z tej kawy można tworzyć swój ulubiony napój, niezależnie od upodobań.
Kawa włoska Parana to mieszanka wyselekcjonowanych arabik z Peru, Kostaryki, Gwatemalii i Brazylii. To wspaniałe połączenie arabik pochodzących z Ameryki Południowej daje jej tą ukochaną przez mieszkańców Italii wyrazistość. Tymczasem robusta z Parany pochodzi z orientalnych Indii. To połączenie doceni każdy, kto choć raz spróbuje tej mieszanki. Kawa włoska Parana to plejada smaku dla każdego, kto będzie miał ochotę jej spróbować.

Zapisz się na Newsletter

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Sklepu oraz Politykę Prywatności Sklepu.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis caffegaleria.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera.

ZAPIS NA NEWSLETTER
facebook