Coffe right

Kawa włoska Passalacqua to nie tylko producent słynnego czarnego trunku. To wspaniała historia neapolitańskiej rodziny, która postanowiła rozpocząć produkcje własnej kawy w 1948 roku. Mała, rodzinna plantacja przez lata zmieniła się w znaną na całym świecie markę, która tworzy produkty najwyższej jakości.
Bez wątpienia Passalacqua ma swoich oddanych fanów na całym globie, którzy nie zamieniliby ją na żadną inną. Kawa mielona Passalacqua to produkt, który w Caffe Galeria polecamy nawet najbardziej wymagającym klientom, prawdziwym smakoszom i znawcom kawy. Sami ją uwielbiamy – jest po prostu pyszna. Wszystko dzięki ścisłym normom jakości, wieloletnim tradycjom wyrobu i włoskiemu słońcu, któremu ta kawa zawdzięcza swój nadzwyczajny aromat i smak. W naszym sklepie internetowym kawa włoska Passalacqua ma swoje wyjątkowe miejsce. Specjalnie dla naszych klientów ( i siebie) sprowadzamy kilka rodzajów Passalacqui. Harem, Cremador, Mekico Plus, Ibis Redibis, Mehari – bez problemu znajdą Państwo w tym gronie swoją ulubioną. Pomocą służą nie tylko obszerne opisy każdego produktu, ale również nasz zespół, otwarty na każde pytanie. Jeśli nie wiedzą Państwo mimo wszystko, na jaką kawę się zdecydować, polecamy Harem – to najpopularniejsza kawa Passalacqui w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do Caffe Galeria! Kawa mielona Passalacqua to z pewnością propozycja, której warto przyjrzeć się bliżej.

Zapisz się na Newsletter

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Sklepu oraz Politykę Prywatności Sklepu.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez serwis caffegaleria.pl podanego przeze mnie adresu e-mail, w oparciu o art. 23. ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera.

ZAPIS NA NEWSLETTER
facebook